UpMenu Blog

Nie tylko dobry piec do pizzy przynosi wymierne korzyści

autor wpisu

Magdalena Kornelska
Specjalista ds. marketingu restauracji


Okazuje się, że nie tylko profesjonalna obsługa, sprawne lodówki czy dobry piec do pizzy przynoszą wymierne korzyści. Wśród naszych klientów są restauracje, których miesięczny obrót z zamówień internetowych przekracza 20.000 złotych.


Restauracja jak każda firma powinna przynosić zyski. Nic więc dziwnego, że restauratorzy bardzo ostrożnie podejmują wszelkie decyzje biznesowe. O wyborze sprzętu gastronomicznego i oprogramowania nie powinien decydować przypadek. Okazuje się, że nie tylko profesjonalna obsługa, sprawne lodówki czy dobry piec do pizzy przynoszą wymierne korzyści. Oprogramowanie dedykowane obsłudze zamówień online to jedno z narzędzi do zwiększania sprzedaży.


Według badań przeprowadzonych przez Instytut Homo Homini 38 % osób zamawiających jedzenie z dostawą do domu, korzysta w tym celu z Internetu. Przy tej okazji warto wspomnieć o programie gastronomicznym UpMenu, którego głównym założeniem jest uruchomienie nowego, dodatkowego kanału sprzedaży. Czynnikiem, który wpływa na wzrost zainteresowania zakupami online wśród konsumentów jest przede wszystkim wygoda.


Ten rynek wciąż się rozwija. W dobie pośpiechu i powszechnego dostępu do sieci przez Internet zamawiamy chętniej i częściej. Wyniki mówią same za siebie. Wśród naszych klientów są restauracje, których miesięczny obrót z zamówień internetowych przekracza 20.000 złotych. Uruchom zamawianie przez Internet w swojej restauracji już teraz.  Skontaktuj się z nami.

G miecznikowski

Cześć! Mam na imię Marta. Dzięki za zapisanie się na newsletter. Chciałabym jescze umówić się z Tobą na rozmowę aby pokazać działanie UpMenu.

Zamów prezentację UpMenucomments powered by Disqus


>