UpMenu Blog

Nowe jeszcze lepsze UpMenu

autor wpisu

Marcin Muras
Wiceprezes Zarządu UpMenu, Dyrektor ds. rozwoju technologii


Dostępna jest już nowa wersja UpMenu, która jak do tej pory jest naszą największą aktualizacją.
Od startu UpMenu ponad 3 lata temu staliśmy się wiodącym dostawcą systemu zamówień online dla restauracji bezpośrednio na stronie www danego lokalu (bez korzystania z zewnętrznych portali). Z systemu korzystają największe sieci i restauracje w Polsce, codziennie zwiększając swoje obroty i liczbę zamówień poprzez internet.

 

Na początek zobaczcie nową stronę promocyjną: www.upmenu.com/nowe
 

Dziś śmiało można powiedzieć, że klienci restauracji pokochali ten sposób zamawiania i z czasem wyprze on tradycyjne zamówienia telefoniczne (przeprowadziliśmy wiele badań na ten temat: http://www.upmenu.com/do-pobrania)

 

Przez cały ten czas bardzo blisko współpracowaliśmy z restauracjami (i nadal współpracujemy :-)) dodając nowe funkcje pozwalające sprzedawać online więcej i szybciej.
Zmiany obejmują m.in.:

 

Całkowicie nowy wygląd

Nowy wygląd panelu administracyjnego powoduje, ze praca z UpMenu staje dużo przyjemniejsza i intyicyjna, a co za tym idzie szybsza i łatwiejsza.

 

Nowe funkcje marketingowe

Obecnie bezpośrednio z panelu możecie przeprowadzać kampanie email i SMS.
Dodaliśmy również moduł pozwalający zautomatyzować działania marketingowe w restauracji
(więcej na ten temat w naszym przewodniku: 
http://www.upmenu.com/przewodnik/automatyzacja-marketingu/wstep)

 

Niższe koszty

Obniżyliśmy i ujednoliciliśmy koszty SMS'ów i emaili. Koszt jednej wiadomości SMS z nazwą nadawcy to teraz tylko 8 gr. netto, a email to 2 gr netto.
Dla porównania koszty w najpopularniejszych serwisach do wysyłek kampani to 12 gr netto (http://www.smsapi.pl/cennik i https://serwersms.pl/cennik/cennik-pre-paid)
 

Nowe raporty

Udostępniliśmy całkowicie nowy pulpit, gdzie każdy restaurator może na bieżąco śledzić najważniejsze wskaźniki w swojej restauracji
m.in. liczbę zamówień, liczbę klientów, obrót, opinie, najczęściej sprzedające się produkty czy podział na rodzaje płatności i dostawy.
 

Media społecznościowe

Obecnie social media to jedno z podstawowych kanałów komunikacji z klientami restauracji (obok własnej strony, newslettera, ulotek itp.)
UpMenu pozwala teraz w łatwy sposób zintegrować Facebooka, Twittera i Instagrama ze stroną restauracji.

 

Oczywiście to tylko najważniejsze zmiany. Nowa wersja obejmuje w sumie kilkaset drobnych usprawnień. Dzięki temu, że UpMenu dostępne jest 
w modelu abonamentowym najnowsza wersja dostępna jest automatycznie dla wszystkich dotychczasowych i nowych klientów!

 

Poniżej kilka ekranów prezentujących nową wersję.

 

 
G miecznikowski

Cześć! Mam na imię Marta. Dzięki za zapisanie się na newsletter. Chciałabym jescze umówić się z Tobą na rozmowę aby pokazać działanie UpMenu.

Zamów prezentację UpMenu


comments powered by Disqus