UpMenu Blog

Relacja z Food Business Forum 2013

autor wpisu

Magdalena Kornelska
Specjalista ds. marketingu restauracji


W ubiegłym tygodniu w warszawskim hotelu Hilton odbyła się jedenasta edycja Forum Gastronomicznego Food Business. W spotkaniu wzięło udział ponad 200 uczestników z całej Polski. My też tam byliśmy.


Food Business Forum z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. To miejsce spotkań, wymiany informacji i dyskusji o rynku. Organizatorem wydarzenia jest BROG Marketing - wydawca portalu Horecanet.pl oraz czasopism Nowości Gastronomiczne i Świat Hoteli.

Podczas czterech paneli dyskusyjnych poruszono najważniejsze zagadniania związane z funkcjonowaniem i rozwojem branży gastronomicznej. Szczególnie interesujący wydał nam się ten poświęcony marketingowi restauracji. Tematem przewodnim były relacje  właścicieli restauracji z klientami i budowanie lojalności.

W ramach forum po raz pierwszy zorganizowano Business Speed Dating - krótkie spotkania podczas, których dostawcy produktów, urządzeń i usług mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami największych sieci gastronomicznych w kraju.


Kolejna, dwunasta edycja Forum Food Business już za rok.G miecznikowski

Cześć! Mam na imię Marta. Dzięki za zapisanie się na newsletter. Chciałabym jescze umówić się z Tobą na rozmowę aby pokazać działanie UpMenu.

Zamów prezentację UpMenucomments powered by Disqus


>