"Jestem pod wrażeniem działania systemu UpMenu. Firma profesjonalnie podchodzi do relacji biznesowych, oferuje kompleksowe rozwiązania, a w razie jakichkolwiek problemów można spodziewać się błyskawicznej reakcji."

Robert Nalewaj
Właściciel restauracji, Sushi Box


“System UpMenu jest prosty w obsłudze, to bardzo dobre i skuteczne narzędzie. Zamierzamy podjąć współpracę z firmą Tastysoft także w innych obszarach. Wysoki poziom kompetencji i fachowa obsługa - to ich znaki rozpoznawcze. Firma zasługuje na miano wzorowego Partnera.”

Łukasz Mosór
Właściciel restauracji, Hellada


"Współpracę z firma Tastysoft podjęliśmy w czwartym kwartale 2012 roku. Główną zaletą firmy Tastysoft jest elastyczność, profesjonalizm i umiejętność dostosowania swojej oferty do potrzeb Klienta. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy pozwala na uwzględnienie wszelkich uwag i sugestii zgłaszanych w trakcie współpracy, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów w dążeniu do wyznaczonych celów. Polecam firmę Tastysoft jako rzetelnego Partnera biznesowego."

Karina Królikowska
Brand Manager, Noodle w Pudle


"UpMenu to oprogramowanie przyjazne nie tylko dużym sieciom, ale też pojedynczym, mniejszym restauracjom. Vulcano Buono jest tego doskonałym dowodem. Uruchomienie zamawiania na Facebooku było strzałem w dziesiątkę. Polecam!"

Emanuele Guarnieri
Właściciel, Pizzerii Vulcano Buono


Dowiedz się, jakie efekty można osiągnać dzięki UpMenu

Zobacz efekty naszych klientów

Case study »


>