Skuteczny marketing dla Twojej restauracji

Zdobywaj więcej klientów, więcej zamówień i większą lojalność swoich klientów.Kampanie email i SMS

Zaprojektujemy i zrealizujemy dla Ciebie kampanie email i SMS. Zajmiemy się też budową bazy danych klientów do których będziesz mógł kierować ofertę swojej restauracji. Kampanie email i SMS pozwolą aktywnie zwiększać liczbę i wartość zamówień.

Kampanie Google AdWords

Uruchomimy dla Twojej restauracji kampanię w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach współpracujących. W AdWords nie płacisz za wyświetlania reklamy, a jedynie za efekt czyli za kliknięcia. Prezentowanie reklam tylko na obszarze gdzie dowozisz i tylko tym, którzy mogą być zainteresowani Twoją ofertą np. szukającym "sushi warszawa centrum" powoduje, że jest to skuteczna forma reklamy. Każde kliknięcie to potencjalnie nowy klient Twojej restauracji.


Obsługa Fanpage na Facebooku

Facebook to jeden z najpopularniejszych kanałów komunikacji z klientami. Zajmiemy się pełną obsługą profilu Facebook Twojej restauracji zwiększając zaangażowanie Twoich klientów, budując przywiązanie do marki i wzmacniając ich lojalność.
Kupony rabatowe

Pomożemy Ci zaprojektować kupony rabatowe które możesz przesłać swoim klientom gdziekolwiek chcesz np. na Facebooku, przez SMS lub email. Kampanie z wykorzystaniem kuponów rabatowych to świetny sposób na zwiększanie sprzedaży i lojalności.


Sugerowanie potraw

Zaplanujemy i zrealizujemy automatyczne sugerowanie klientom dodatkowych potraw podczas zamawiania zwiększając tym samym wartość pojedynczego zamówienia.


Promocje

Pomożemy Ci skonfigurować dowolne promocje, które zostaną automatycznie uwzględnione w zamówieniu. Promocje to świetny sposób na zwiększanie liczby zamówień.


Badanie opinii klientów

UpMenu pozwala automatycznie zbierać opinie klientów na temat restauracji, jakości jedzenia czy dostawy. Słuchaj tego co mówią klienci o Twojej restauracji.


Program lojalnościowy

Pomożemy Ci uruchomić program lojalnościowy pozwalający nagradzać klientów za ich lojalność w zależności od ilości zamówień czy wydawanej kwoty w zamówieniach online poprzez system Upmenu


Branding i rebranding

Zajmiemy się stworzeniem lub zmianą wizerunku Twojej restauracji od opracowania koncepcji po realizację. Może obejmować on m.in. opracowanie nazwy, logo, haseł reklamowych, wizytówek, materiałów marketingowych, strony www oraz menu. Spójny wizerunek Twojej restauracji pozwala budować świadomość marki oraz zdobywać więcej klientów i zamówień.
Tajemniczy klient

Tajemniczy klient to usługa umożliwiająca właścicielowi restauracji uzyskać obiektywny obraz obsługi jakiej doświadczają jego klienci. Nasz występujacy incognito audytor może ocenić m.in. takie obszary funkcjonowania restauracji jak jakość kontaktu telefonicznego i/lub emailowego, jakość obsługi osobistej w lokalu czy przestrzeganie wymogów i standardów.


Strategie marketingowe restauracji

Pomożemy opracować, wdrożyć i zrealizować strategię działań marketingowych Twojej restauracji. Profesjonalnie prowadzony marketing przekłada się na większą liczbę zamówień i klientów.Wykorzystaj marketing dla restauracji

Zwiększaj liczbę klientów i zamówień

Załóż konto Czytaj o raportach »
>