Jak zacząć

Internetowy system zamówień online UpMenu umożliwia szybkie i łatwe konfigurowanie zamówień online na stronie internetowej restauracji. Po wykonaniu zaledwie kilku kroków rozpoczniesz sprzedaż online w swojej restauracji. Włączanie rozpoczyna się po rejestracji na stronie www.upmenu.com .

1. Wybierz swój motyw.

Zdecyduj, czy chcesz zbudować nową stronę internetową restauracji, czy po prostu uruchomić internetowy system zamówień online na istniejącej stronie. Dowiedz się więcej: Jak utworzyć nową stronę internetową restauracji .

2. Zainstaluj zamówienie online na swojej stronie internetowej

Wdrożenie internetowego systemu zamówień online na stronie restauracji. Dowiedz się, jak to zrobić w artykule zatytułowanym: Jak zintegrować UpMenu z istniejącą stroną internetową restauracji lub skontaktuj się ze specjalistą IT.

3. Wybierz walutę

Wybierz walutę, kraj i strefę czasową, w której działa Twoja restauracja. Dowiedz się więcej: jak zmienić język, walutę i strefę czasową .

4. Podaj dane swojej restauracji

Wprowadź szczegóły swojej restauracji. Adres, numery telefonów. Informacje będą widoczne dla klientów na stronie internetowej restauracji. Dowiedz się więcej: Jak dodać dane kontaktowe restauracji .

5. Podaj godziny pracy i dostawy

Wprowadź godziny otwarcia restauracji. Jeśli czasy dostawy różnią się od godzin otwarcia, wybierz „Godziny dostawy są inne niż godziny otwarcia” i wprowadź godziny, w których dostępne są dostawy. Dowiedz się więcej: Jak ustawić godziny pracy i czasy dostawy dla restauracji .

6. Wybierz tryb dostawy swojej restauracji

Wybierz opcje dostawy zamówień, które oferujesz swoim klientom. Będą mogli wybrać podczas składania zamówienia w internetowym systemie zamówień online. Dowiedz się więcej: Jak ustawić różne rodzaje dostawy .

7. Narysuj swoje konkretne obszary dostawy

Użyj mapy, aby narysować strefy dostawy. Zobacz, jak to zrobić, czytając artykuł zatytułowany: Jak zarządzać strefami dostaw .

8. Wybierz akceptowane metody płatności w restauracji

Wybierz metody płatności, które klienci mogą wykorzystać do zapłaty za swoje zamówienia. Zobacz, jak to zrobić, czytając artykuł zatytułowany: Jak ustawić różne metody płatności .

9. Utwórz menu online restauracji

Wejdź do swojego menu. Dowiedz się więcej: Jak zarządzać menu .

Zaktualizowano w dniu Październik 18, 2019

Czy ten artykuł był pomocny?

Related Articles