1. Home
 2. SEO
 3. Jak zarządzać SEO

Jak zarządzać SEO

System zamówień online UpMenu dla restauracji zapewnia łatwy sposób na ulepszenie rekomendacji Google dla Twojej restauracji.

Konfigurowanie tytułów, tagów i słów kluczowych dla Twojej witryny

Kiedy prowadzisz jedną restaurację

 1. Przejdź do sekcji „Strona www” w menu głównym i wybierz „Nawigacja”. Kliknij mały przycisk obok dowolnej podstrony. Wybierz „Edytuj”.
 2. Pojawi się teraz formularz „Strona edycji”. Wypełnij następujące pola: Tytuł, Opis i Słowa kluczowe. Należy je wypełnić, aby Google mógł poprawnie polecić Twoją witrynę.
 3. W polu tytułowym umieść krótkie zdanie, takie jak „Podajemy najlepszą pizzę w Warszawie”, oczywiście zgodnie z charakterem Twojej restauracji.
 4. W polu opisu napisz kilka zdań, które zachęcą klientów do wyświetlenia Twojej witryny, gdy ten opis pojawi się w wyszukiwarce Google pod nazwą Twojej restauracji.
 5. W słowach kluczowych napisz kilka odpowiednich słów, takich jak „pizza”, „najlepsze jedzenie” itp.
 6. Naciśnij „Zapisz”.

Kiedy prowadzisz sieć restauracji

Jeśli jesteś właścicielem sieci restauracji, Twoje restauracje nie są wyświetlane jako podstrony umieszczone w menu głównym, obok Wiadomości lub Galerii – ale nadal istnieją i dlatego mogą zawierać różne słowa kluczowe. Oto jak dodać tytuł, opis i słowa kluczowe do każdej ze swoich restauracji:

 1. Przejdź do sekcji „Restauracja”.
 2. Po lewej stronie znajduje się lista wszystkich twoich restauracji. Po kliknięciu na którykolwiek z nich pojawi się formularz z danymi kontaktowymi. Pamiętaj, że formularz zawiera następujące pola: Tytuł, Opis i Słowa kluczowe.
 3. Wypełnij pola jak w poprzedniej instrukcji.
 4. Naciśnij „Zapisz”. Powtórz tę czynność dla wszystkich restauracji.
Updated on 18 października, 2019

Was this article helpful?