Webmaster / Front-end Developer (Mid/Senior) Zdalnie

Na czym polega praca

Jeśli chcesz pracować w globalnym, dojrzałym i jednocześnie kameralnym startupie (do 25 osób) w najnowszych technologiach, z bardzo zgranym i ambitnym zespołem, który rozwija globalną platformę e-commerce do budowy sklepów online do zamawiania jedzenia online to jesteś w dobrym miejscu.

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Rozwój i kodowanie interface aplikacji webowej i mobilnej
  • Szeroko rozumiany web-design, mobile-design, projektowanie UI/UX
  • Współpraca z zespołem programistów, analityków i testerów

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w: JavaScript, jQuery, Boostrap, HTML/CSS
  • Znajomość GIT, JIRA
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą naukę i programowanie
  • Chęć rozwoju i nauki nowych technologii
  • Mile widziane: wiedza z zakresu UI/UX i znajomość Photoshopa/Adobe XD

Co możemy Ci zaoferować

  • Umowę o pracę lub B2B do wyboru (na B2B pełny urlop)
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Profesjonalny software development - scrum, code reviews, tygodniowe sprinty, daily releasy :)
  • Bliską współpracę ze założycielami
  • Realny wpływ na kształt produktu
  • Partnerskie podejście - od początku będziedsz się czuł częścią zespołu
  • Jasne ścieżki kariery i regularny feedback
  • Ogromną satysfakcję z rozwijania produktu, z którego co miesiąc korzysta kilka milionów osób
  • Komfortowe warunki pracy w biurze w centrum Łodzi (min. 2 monitory, biurko stojąco siedzące itp.)
  • Częściową możliwość pracy zdalnej (np. 1 dzień w tygodniu)
  • Pracę w jednym z najdynamiczniej rozwijającym się startupie w branży gastro w Polsce i na świecie
  • Atmosferę pracy, której zazdroszczą nam inni różną od korporacji
  • Brak rutyny - mamy zadania z wielu ciekawych obszarów

Kilka słów o nas

  • Jeteśmy firmą produktową (nie jesteśmy software house, nie outsourcujemy programistów)
  • Rozwijamy jeden produkt SaaS - globalną platformę e-commerce do zamówień online UpMenu
  • Mamy klientów w 30+ krajach. Działamy od 2008 roku.
  • Jesteśmy zgranym i bardzo ambitnym zespołem
  • Równamy do światowej czołówki co oznacza, że współpracujemy tylko z najlepszymi
  • Uwielbiamy się uczyć i korzystać z najnowszych technologii
  • Daleko nam do nudy z korporacji

Nasz proces rekrutacji

Przesłanie CV oraz portfolio     rozmowa techniczna (zdalnie lub w biurze)    zadanie rekrutacyjne   feedback i decyzja w ciągu max. 1-2 tygodnii   assessment center (opcjonalne)   → decyzja o podjęciu współpracy

Brzmi interesująco? Dołącz do nas. Wyślij CV na praca@upmenu.com

Wyślij CV na praca@upmenu.com