UpMenu Blog

Program gastronomiczny i inne przyjazne technologie


Jeżeli prowadzisz własną restaurację, powinieneś zdawać sobie sprawę z obowiązujących trendów. Program gastronomiczny do obsługi zamówień online czy przenośne terminale płatnicze ułatwiają życie klientów i przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży.


Kiedyś w restauracji wystarczyło zadbać o jakość posiłków i napojów. Dziś oprócz dobrego jedzenia, liczy się szybkość i wygoda, a zadowolenie klientów w dużej mierze zależy od nowych technologii.


Płatności bezgotówkowe
Dość powszechny sposób opłacania rachunków w różnych miejscach, ale niekoniecznie w restauracjach. W wielu lokalach wciąż nie można dokonywać płatności kartą.


Przenośne terminalne płatnicze
Przydatne zarówno w lokalu, jak i podczas dostarczania posiłków bezpośrednio do klientów.


Kioski zamówieniowe 
To rozwiązanie, które umożliwia klientom restauracji zamawianie samoobsługowe. Służą do tego specjalne urządzenia wyposażone w odpowiednie oprogramowanie. Dzięki nim goście mogą przeglądać menu. Po wybraniu potrawy i zatwierdzeniu zamówienia, urządzenie wysyła je do realizacji. W ostatnim czasie tego typu rozwiązanie pojawiło się w restauracjach McDonald's. To sposób na zmniejszenie kolejek i kosztów obsługi.


Zamawianie przez Internet 
Wszystko odbywa się online. Program gastronomiczny wdrażany jest na stronę www lub na profil Facebook restauracji. To dodatkowy kanał sprzedaży. Dla restauracji oznacza głównie optymalizację procesu zamawiania, redukcję kosztów obsługi i wyeliminowanie błędów, dla klientów - wygodę.

Polecamy

G miecznikowski

Cześć! Mam na imię Marta. Dzięki za zapisanie się na newsletter. Chciałabym jescze umówić się z Tobą na rozmowę aby pokazać działanie UpMenu.

Zamów prezentację UpMenu


comments powered by Disqus